Biznesa pasaules jaunās realitātes

Biznesa pasaules jaunās realitātes
Klientu trūkums, darbinieku trūkums, sistēmiskas domāšanas trūkums, disciplīnas trūkums, mīlestības trūkums – tāda tagad ir realitāte. Ja šajā jaunajā realitātē vēlies būt konkurētspējīgs, ir jāspēj mainīties.
Foto: AdobeStock
Untāls_citāts_1

Domāju, ka būsi jau pamanījis – cilvēkiem ir iestājies apjukums. Biznesa vide ir mainījusies līdz nepazīšanai. Un turpina mainīties. Cilvēki ir noguruši no skaļajiem reklāmas saukļiem un nemitīgajiem pārdošanas piedāvājumiem. Dzīves ritms ir kļuvis pārāk straujš, un daudzi tam netiek līdzi. Cilvēki noslēdzas sevī, vairs nedomā un nerīkojas sev ierastā veidā. Veidā, kādā tas daudzus gadu desmitus ir noticis.

Ienāca prātā… Varbūt vienkārši es pats kļūstu vecs? Varbūt vairs neturu tempu? Varbūt. Jāskatās. Jāpievērš uzmanība!

Esmu biznesa treneris. Ikdienā tiekos ar uzņēmumu un pārdošanas komandu vadītājiem, lai palīdzētu viņiem izveidot efektīvas biznesa sistēmas un mūsdienīgas pārdošanas platformas.

Nesen pārrunās dzirdēju šādu frāzi: "Reizēm pārņem izmisums, un tad mēs esam spiesti darīt X un Y!" Kā noproti, tad X un Y nav nekas patīkams. Taču citu instrumentu nav. Starp citu, izmisums nav pateicīgākā emocija naudas pelnīšanai.

Untāls_citāts_2

Un 90% gadījumu iemesls ir vadītājs ar savu šī brīža domāšanu, kompetenču rāmi, attieksmi, nākotnes vīziju un spēju vai, pareizāk sakot, nespēju pielāgoties pārmaiņām. Un viņus var saprast. Vēl nesen bija un nu vairs nav! Vēl nesen pietika ielikt reklāmu kādā no medijiem un klienti stāvēja rindā. Tas laiks nu ir cauri! Tagad ir jāiet pie klientiem. Pašiem! Proaktīvi! Gudri!

Par visu soli pa solim:

 

pārdošanas rgr.

 

   

     Pārdošanas vadības rokasgrāmata

 

 

 


"Pārdošanas vadības rokasgrāmatas" abonentiem


Abonēt