Prezentāciju dizaina formula

Programma

A
APRAKSTS: 
Prezentācija ir vizuālais materiāls, ko katram no mums nācies ir kaut reizi mūžā veidot. Bieži vien mēs uzdodam jautājumu - kāpēc viena prezentācija izskatās labāk nekā otra? Ko man darīt, ko mainīt, lai prezentācijas materiāls vizuāli izskatītos labāk.
Katram vizuālajam materiālam ir jābūt ne tikai glīti noformētam, bet arī jāspēj auditorijas zemapziņā nodot pareizo ziņojumu. Tā kā vizuālos materiālus mēs nolasām praktiski momentāni, tad mērķtiecīgs un korekti veidots vizuālais materiāls, tajā skaitā arī prezentācijas, ir spēcīgs instruments savu mērķu sasniegšanai un auditorijas pārliecināšanai uz mums vēlamo rīcību.


DARBNĪCAS SATURS: 

Darbs tiek organizēts divās daļās:

Prezentāciju dizaina principi un praktiskie ieteikumi

  • Grafiskā dizaina pamatprincipi, kas pielietojami prezentāciju dizainā
  • Vizuāli pareizu kompozīciju veidošana
  • Teksta un fontu pareiza lietošana slaidos
  • Ieskats krāsu lietojumā
  • Idejas un ieteikumi iesaistošāku elementu izvēlē
  • Prezentācijas kopējā dizaina novērtēšana 
  • Avoti un ieteikumi attēlu un burtveidolu (fontu) piemeklēšanai

Praktisks uzdevums un tā izvērtēšana

Dalībnieki ir aicināti ņemt līdzi savu datoru, kā arī prezentāciju, ko veidot vai sakārtot atbilstoši darbnīcā apgūtajam materiālam. Dalībniekiem tiks dots laiks strādāt ar savu prezentāciju, pēc kura sekos darba novērtējums (izlases kārtībā, atkarībā no dalībnieku skaita). Datoram jābūt aprīkotam ar PowerPoint stila prezentāciju rediģēšanas rīku.

 9.30 – 10.00

 

Dalībnieku ierašanās un reģistrācija

10.00 – 11.30

 

Seminārs (Prezentāciju dizaina pamatprincipi)

11.30 – 11.45

 

Kafijas pauze

11.45 – 13.15

 

Darbnīca (Praktiskais darbs)

Mērķauditorija: uzņēmuma vadītāji, uzņēmumu stratēģiskie vadītāji, pārdošanas vadītāji, personāla vadītāji, mārketinga vadītāji, grafiskie dizaineri (ar ne vairāk kā 2 gadu pieredzi) un citi, kurus interesē šī tēma. Darbnīcas saturs nebūs piemērots pieredzējušiem grafiskajiem dizaineriem, augstākā līmeņa vai vadošajam radošajam personālam


LEKTORS:

GK
Gundars Strazdiņš 
Grafiskais dizaineris, vizuālās komunikācijas entuziasts. Vairāk kā septiņu gadu praktiskā pieredze mārketingā, grafiskā dizaina un vizuālās komunikācijas jomā ļāvusi neskaitāmiem uzņēmumiem un organizācijām radīt vizuālos materiālus, kas ir ne tikai estētiski, bet arī jēgpilni un atbilstoši biznesa mērķiem. Paralēli profesionālajai darbībai pasniedz lekcijas arī Biznesa augstskolā Turība un Banku augstskolā. Gundara pieeja, stāstot vizuālās komunikācijas nianses, ir dinamiska, praktiska un maksimāli vienkāršota, lai pēc jebkuras lekcijas vai nodarbības dalībnieki spētu gūtās zināšanas uzreiz pielietot praksē ar teju jebkuru rīku, lietotni vai datorprogrammu.

DALĪBAS MAKSA: 106,48 EUR (ieskaitot PVN)

Izdevniecības Dienas Bizness abonentiem 15% atlaide – 90,51 EUR 

NORISES LAIKS: 25.februāris plkst. 9.30 - 13.15

NORISES VIETA: Film Noir (Splendid Palace telpās)

 


Vairāk informācijas: Sintija Kristapsone +371 22022906 | sintija.kristapsone@db.lv

Sākums
Beigas
Adrese
Film Noir (Splendid Palace telpās), Elizabetes iela 61, Rīga, LV-1050, Latvija