Praktiski padomi nodokļu un AML atbilstības risku novēršanai 19.jūnijs

Programma

18

Aicinām Jūs uz EY nodokļu un juridisko jautājumu ekspertu vadītu semināru, kura laikā apskatīsim jaunumus saistībā ar UIN un aktualitātēm VID pārbaudēs, kā arī dalīsimies ar praktiskiem padomiem attiecībā uz nodokļu un *AML atbilstības risku novēršanu. Būsim priecīgi atbildēt arī uz jūsu jautājumiem.


SEMINĀRĀ RUNĀSIM PAR: 

  • Kādi ir UIN jaunumi?
  • Kādas ir aktualitātes VID pārbaudēs šodien?
  • Kādēļ ir svarīgi pārbaudīt savus sadarbības partnerus?
  • Kādas ir digitālās automatizācijas un analītikas iespējas nodokļu uzskaites veikšanā?
  • Kādi ir ieguvumi no nodokļu risku vadības?
  • Kāpēc vajadzīga *AML risku kontroles sistēma pat, ja neesiet **NILLTFN likuma subjekts?

    Ja kaut viens no šiem jautājumiem Tev nav līdz galam skaidrs, ir vērts apmeklēt šo semināru, lai saņemtu atbildes gan uz šiem, gan citiem Tev interesējošiem jautājumiem.

13.30 – 14.00

 

Dalībnieku ierašanās un reģistrācija

14.00 – 16.00

 

Seminārs

16.00 – 16.15

 

Kafijas pauze

16.15 – 17.15

 

Seminārs

Mērķauditorija: uzņēmuma vadītāji, uzņēmumu stratēģiskie vadītāji, pašvaldību vadītāji, personāla vadītāji, vadošie darbinieki, lēmumu pieņēmēji un citi, kurus interesē šī tēma.


*AML - Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas
**NILLTFN - Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršana.


LEKTORI: 

i
Ilona  Butāne 
Nodokļu konsultāciju departamenta partnere ar vairāk kā 20 gadu pieredzi nodokļu konsultāciju pakalpojumu sniegšanā dažādu nozaru klientiem Latvijā un ārvalstīs.
Nodokļu konsultāciju projekti – izglītības, transportēšanas, naftas produktu tranzīta, informācijas tehnoloģiju, nekustamā īpašuma, izdevējdarbības un mediju, pārtikas ražošanas, vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības, elektroenerģijas ražošanas un komunālo pakalpojumu sniegšanas, valsts pārvaldes u.c. nozarēs.
FCCA (Zvērinātu sertificēto grāmatvežu asociācija); LNKA (Latvijas nodokļu konsultantu asociācija) sertificēta nodokļu konsultante, valdes locekle.
l
Liene  Cakare 
Juridiskās nodaļas vadītāja ar vairāk kā 10 gadu pieredzi, konsultējot valsts un pašvaldību iestādes, juridiskās personas un privātpersonas Latvijā un ārvalstīs, kā arī pārstāvot klientus dažādās institūcijās un tiesās.
Lienei ir plaša praktiskā pieredze juridiskajos jautājumos saistībā ar darba tiesiskajām attiecībām, līgumattiecībām, komerctiesībām,  dažādu strīdu izšķiršanu, administratīvo tiesību un krimināltiesību jautājumiem, kā arī tiesvedībās, tajā skaitā pieteikumu gatavošanā Latvijas un Eiropas tiesām.
Nozīmīga pieredze juridisko konsultāciju pakalpojumu sniegšanā dažādu nozaru klientiem – banku un finanšu, nekustamā īpašuma, apdrošināšanas, vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības, ražošanas, informāciju tehnoloģijas, transporta, enerģētikas, valsts pārvaldes, u.c. nozarēs.
Latvijas Republikas Tieslietu ministrijas eksperte likumu grozījumu darba grupās un Latvijas Zvērināto advokātu kolēģijas pārstāve Eiropas Padomē.
Kopš 2010. gada pasniedzēja biznesa augstskolā “Turība”.
 

 

DALĪBAS MAKSA: Bezmaksas, ar ielūgumiem. Pieteikšanās: sintija.kristapsone@db.lv.

NORISES LAIKS: 19.jūnijs plkst. 13.30 - 17.15

NORISES VIETA: Hotel Jelgava, Lielā iela 6


Vairāk informācijas: Sintija Kristapsone +371 22022906 | sintija.kristapsone@db.lv

Sākums
Beigas
Adrese
Hotel Jelgava, Lielā iela 6, Jelgava, LV-3001, Latvija