PĀRDOŠANA DIGITĀLAJĀ LAIKMETĀ

Programma

26

 

Nav noslēpums, ka pasaule ir mainījusies - klienti ir kļuvuši prasīgāki un kaprīzāki, konkurenti agresīvāki, un tas nozīmē arī to, ka ierastās pārdošanas un biznesa komunikācijas metodes savu laiku ir nokalpojušas. 
Jauni apstākļi pieprasa pārmaiņas - citādas kompetences, biznesa psiholoģijas izpratni un cita līmeņa profesionālo sniegumu. 
Varētu domāt, ka pārdošanas spēks tagad slēpjas pikseļos, čatbotos un mājas lapu optimizēšanā. Un tā nav tiesa. Pārdošanas spēks joprojām ir uzņēmuma vadītāja un katra darbinieka galvā - biznesa procesu izpratnē un profesionālajā varēšanā. 
Laiki mainās, taču ir lietas, kas pārdošanā paliks nemainīgas un fundamentāli svarīgas - pārdomāti un precīzi definēti pārdošanas sistēmas elementi, vadītāja un darbinieku profesionālās kompetences un, visbeidzot, dzīva saruna ar mērķa klientu. Pikseļi, savukārt, ir tikai vēl viens instruments kā nodot vēstījumu. 


SEMINĀRĀ RUNĀSIM PAR: 

  • Sales Book izveide jeb biznesa procesu audits
  • Profesionālās kompetences izcilam pārdošanas sniegumam
  • Efektīvas online pārdošanas sistēmas izveide
  • Komunikācija uz darījumu līnijas

 

  9.30 – 10.00

 

Dalībnieku ierašanās un reģistrācija

10.00 – 11.30

 

Seminārs

11.30 – 11.45

 

Kafijas pauze

11.45 – 13.15

 

Seminārs

Mērķauditorija: uzņēmuma vadītāji, uzņēmumu stratēģiskie vadītāji, pārdošanas vadītāji, personāla vadītāji, vadošie darbinieki, lēmumu pieņēmēji un citi, kurus interesē šī tēma.


LEKTORS: 

en
Edgars Untāls 
ICF (International Coaching Federation) sertificēts biznesa treneris. Licencēts NLP un hipnotiskās komunikācijas treneris. Volstrītas vilka - Džordana Belforta un NLP sistēmas autora Ričarda Bandlera skolnieks. Leģendārā biznesa trenera Braiena Treisija programmu pārstāvis Baltijas valstīs. Grāmatu "Pārdošanas Burvis", "Nelieciet man domāt!" un "Korporatīvās pasakas" autors. Facebook grupas "Eksperta Līmeņa Pārdošana" autors. Apmācību uzņēmuma "Coaching and Consulting Group" vadītājs un pārdošanas eksperts ar daudzu gadu praktisku pieredzi. Veicis vairāk nekā 14 000 pārdošanas vizīšu. Daudzus gadus strādājis par tirdzniecības pārstāvi, gan arī par starptautiskas farmācijas kompānijas tirdzniecības vadītāju. 

 

DALĪBAS MAKSA: 106,48 EUR (ieskaitot PVN)

Izdevniecības Dienas Bizness abonentiem 15% atlaide – 90,51 EUR (ieskaitot PVN)

NORISES LAIKS: 26.novembris plkst. 9.30 - 13.15

NORISES VIETA: Film Noir (Splendid Palace telpās)


Vairāk informācijas: Sintija Kristapsone +371 22022906 | sintija.kristapsone@db.lv

Sākums
Beigas
Adrese
Film Noir (Splendid Palace telpās), Elizabetes iela 61, Rīga, LV-1050, Latvija