Nākotnes iespējas ilgtspējīgai biznesa izaugsmei (Reģistrācija slēgta)

Programma
pn

 

Paldies! Brīvu vietu nav! Pieteikšanās slēgta!

 

Seminārā runāsim par:

  • Kāpēc nepieciešams paredzēt pārmaiņas un to ietekmi uz biznesu?

  • identificēt biznesu ietekmējošus faktorus un raksturot nākotnes iespējas?

  • Kādas praktiskas metodes iespējams izmantot biznesa stratēģijas izstrādei?

ds
Dāvids Štēbelis
Vairāk kā 14 gadu pieredze starptautiska uzņēmuma vadībā. Šobrīd, zinātniski ietilpīga uzņēmuma ALINA  līdz-dibinātājs un valdes loceklis. Climate-Kic akseleratora vadošais treneris, iepriekš strādājis Zaļo Tehnoloģiju Inkubatora.  Vadījis apmācības Zaļo Tehnoloģiju Inkubatorā, LU Open Minded projektā, Nordea Biznesa Skolā, ciklā Kapteiņu Lēmumi,  Latvijas reģionālajos biznesa inkubatoros, Cēsu pašvaldībā,Ventspils Tehnoloģiju parkā, semināros, konferencēs un citur.

 

 

9.00 – 9.30  

Dalībnieku ierašanās un reģistrācija

9.30 – 11.15  

Seminārs

11.15 – 11.30  

Kafijas pauze

11.30 – 12.30  

Seminārs


 

 

 

 

 

 

Dalības maksa: 54 EUR (ieskaitot PVN)

Izdevniecības Dienas Bizness abonentiem 15% atlaide – 45,90 EUR

 

Norises laiks: 16. oktobris plkst. 9.00-12.30
Norises vieta: Bowlero konferenču zāle

 

 

Mēs, uzņēmēji, dzīvojam sarežģītā laikmetā. Laikos, kad sastopamies ar vietēja un globāla mēroga pārmaiņām, kas rada neskaidrību un nepieciešamību pielāgoties. Konkurence vairs nav lokāla mēroga problēma, tirgus atvērtība un tehnoloģiju pieejamība ir radījusi bezprecedenta nosacījumus, radot jaunus draudus un iespējas mūsu biznesam. Mums ir nepieciešams mācīties un adaptēties jaunajiem apstākļiem. Klauss Otto Šarmers ir sacījis: “Faktiski visas populārākās mācīšanās teorijas koncentrējas uz mācīšanos no pagātnes: tās uzdod jautājumu, ko varam mācīties no jau notikušā. Lai gan šāds mācīšanās paņēmiens allaž ir bijis svarīgs, ar to nepietiek, ja virzāmies nākotnē, kas ārkārtīgi atšķiras no pagātnes.“ Mācīšanās no pagātnes ierobežo un pieprasa reaģēt uz notiekošo, neveltot pietiekamu uzmanību ilgtspējīga biznesa attīstībai.

 

Kā tikt galā ar nepārtrauktām pārmaiņām? Mūsdienīgs biznesa līderis, izdara izvēles, kā uzsākt pārmaiņas. Vai sākt ar rezultātiem, kas sasniegti šobrīd, vai nostāties pie “balta audekla” un radīt no jauna. Neatkarīgi no tā, kādu izvēli izdarām, ir nepieciešams identificēt nākotnes iespējas, ko novērtējam un apzināmies sava biznesa attīstībai.

 

Ja es būtu dezorientēts nepazīstamā apvidū, pirmais ko es gribētu darīt, ir nokļūt līdz augstākajam punktam un noorientēties uz “lielo bildi”. Mēs varam darīt to pašu arī savā biznesā, lai izvirzītu skaidrus un pārdomātus attīstības virzienus, mēs vispirms novērtējam, kur esam šobrīd un apzināmies tuvojošās pārmaiņas.

 

Praktiskās nodarbības mērķis ir sniegt izpratni un praktisku pieredzi metodēs, kas palīdz izzināt notiekošās pārmaiņas un to ietekmi uz biznesu. Respektējot vadītāja spēju objektīvi novērtēt esošo biznesu, fokuss ir nākotnes iespēju izzināšana, kas iedod raksturojumu un saprotamu nogriezni nākotnes attīstībai.

 

Līderība biznesā ir cieši saistīta ar spēju ieskatīties nākotnē, vēlmi transformēties un realizēt inovatīvas pārmaiņas uzņēmuma darbībā, kas nodrošina ilgtspējīgu tā pastāvēšanu. Praktiskais seminārā iepazīsiet metodes, kas palīdzēs risināt Jūsu biznesa izaicinājumus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Vairāk informācijas: Sintija Kristapsone +371 22022906 | sintija.kristapsone@db.lvNākamais pasākums jau 24.oktobrī: 

Kā atrast un uzrunāt īstos kandidātus?

kandi

Sākums
Beigas
Adrese
Bowlero konferenču zāle, Lielirbes iela 27, Rīga, LV-1046, Latvija