SIA GatewayBaltic

SIA GatewayBaltic

 

Saviem klientiem sniedz profesionālu palīdzību starptautisko tirgu apguvē un ir atzītākais šāda veida uzņēmums Baltijā. GatewayBaltic piedāvā eksporta veicināšanas jeb Export Intelligence™pakalpojumus uzņēmumiem, kas nolēmuši paplašināties starptautiskā līmenī un atrast klientus jaunos tirgos, bet tirgus izpētes pakalpojumi tiek sniegti uzņēmumiem, kam nepieciešama aktuāla tirgus informācija par specifiskām nozarēm, konkurentiem, produktiem, pārdošanas kanāliem, tirgus lielumu, tendencēm, kā arī esošo klientu lojalitāti.

Uzņēmums arī aktīvi darbojas jauno uzņēmēju izglītošanā eksporta jomā, organizējot studiju vizītes un kontaktbiržas dažādos tirgos, apmācību kursus «Eksporta Akadēmija», semināru ciklus «Eksporta Rīts», «Starpvalstu Tilts» un daloties pieredzē starptautiskās konferencēs.

GatewayBaltic dibināts 2004. gadā un attīstījis stabilu partneru tīklu Eiropā un NVS valstīs. Šo gadu aktīvās darbības laikā realizēti vairāk nekā 250 eksporta veicināšanas projektu pārtikas, kokapstrādes, metālapstrādes, vieglās rūpniecības, poligrāfijas, IT, elektronikas, ķīmijas, būvniecības, telekomunikāciju, dizaina un citās industrijās.

GatewayBaltic pakalpojumus izvēlas tādi uzņēmumi kā Rīgas DzirnavnieksBrīvais VilnisMelnā KafijaPutnu Fabrika ĶekavaKvadra PakBalticovoPolipaksLivonia PrintMunio CandelaNPK TerminālisGMTBūve un FormaValproBelmastAutonamsKopaErgolainBaldai JumsUtenos TrikotazasWindexVoke IIIIPAHillebergTosmare un citi.