Palielinātas DRN likmes

Dabas resursu nodokļa likuma komentāros uzmanības centrā:

  • no 2017. gada 1. janvāra palielinātas DRN likmes par ūdeņu ieguvi, dabas resursu ieguvi, gaisa piesārņošanu, videi kaitīgām precēm, akmeņoglēm, koksu un brūnoglēm, iepakojumam un vienreiz lietojamiem galda traukiem un piederumiem no polistirola materiāliem, pirmo reizi Latvijā pastāvīgi reģistrētiem transportlīdzekļiem;
  • turpmāk Valsts vides dienesta pārziņā nodota lēmuma par atbrīvojumu no DRN maksāšanas piešķiršana un piemērošanas procesa administrēšana (līdz šim lēmumu pieņēma vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, bet administrēšanu veica Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija).

Komentāru autors SIA LAW & FINANCE ONLINE ir strauji augošs starptautisku izglītību ieguvuša jaunās paaudzes jurista izveidots uzņēmums, kas sniedz finanšu un juridiskas konsultācijas interneta vidē un ar zīmoliem DOKUMENTU SERVISS un KOMPETENCES CENTRS darbojas Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administratīvo ēku kompleksā Talejas ielā 1, Rīgā. Nodokļu konsultāciju jomā SIA LAW & FINANCE ONLINE ir piesaistījusi kompetentus profesionāļus ar ilggadēju pieredzi, tai skaitā nodokļu strukturēšanā iekšzemes un starptautiskajos darījumos, uzņēmumu pārdošanas, sadalīšanas, apvienošanas un pievienošanas darījumos, nodokļu uzrēķina risku izvērtējumā pirms VID audita gan fiziskām, gan juridiskām personām, pārstāvībā nodokļu audita laikā, strīdu risināšanā ar VID, tostarp tiesvedībā.

 

da

 

 

     Dabas resursu nodokļa likuma komentāri