DARBASPĒKA NODOKĻU IZMAIŅAS 2021. GADĀ

Programma

Darbaspēka nodokļu izmaiņas 2021. gadā


LIKUMA IZMAIŅAS | KOMENTĀRI UN ANALĪZE | ATBILDES UZ JAUTĀJUMIEM


Izdevniecība “Dienas Bizness” sadarbībā ar SIA “PB Finanses” organizē tiešsaistes semināru “Darbaspēka nodokļu izmaiņas 2021”.

2021. gads ir atnācis ar jaunām un būtiskām nodokļu izmaiņām, no kā lielākās diskusijas ir izraisījušas minimālās sociālās iemaksas, un tieši – no 2021. gada 1. jūlija tiek skaitīti visi ienākumi kopā un kopā pa visām darba vietām ir jāspēj nopelnīt minimālā alga. Lai to nodrošinātu, visām ienākuma gūšanas vietām būs proporcionāli jāsedz darbinieka nenopelnītā starpība līdz minimālajai algai. Būtiskas izmaiņas no šī gada skars arī mikrouzņēmuma nodokļa maksātājus, pašnodarbinātās personas un autoratlīdzības saņēmējus.

Lai “neuzkāptu uz grābekļa” ir uzmanīgi jāiepazīstas ar jaunajām likumu izmaiņām.

Par izmaiņām darbaspēka nodokļu aprēķināšanā – finanšu eksperte Agnese Pastare aicina kopā izrunāt neskaidros jautājumus, balstoties uz likumā ietverto un praksē realizējamo, balstoties uz likuma interpretācijām un dažādām darba situācijām.


NORISES LAIKS: 2021. gada 26. marts | 10:00 - 12:00

NORISES VIETA: Tiešsaiste | ZOOM platforma

DARBA VALODA: Latviešu


DALĪBAS MAKSA:

 

Viens pieslēgums: EUR 43 +  PVN


SEMINĀRU VADĪS:


Agnese Pastare
Agnese Pastare
Finanšu eksperte, praktizējoša grāmatvedības ārpakalpojuma uzņēmuma vadītāja ar vairāk kā 20 gadu pieredzi finanšu sektorā

 


SADARBĪBAS PARTNERIS:


 

PB Finanses

 


INFORMATĪVAIS PARTNERIS:


Diena


 

jIR KĀDI JAUTĀJUMI?

 


Vairāk informācijas: Santa Butāne | M. +371 26132470 | santa.butane@db.lv

Sākums
Beigas