Ievads

Rokasgrāmata tapusi sadarbībā ar starptautisko mediju un izdevniecību uzņēmumu Bonnier AB un pieredzējušiem Latvijas pārdošanas un personālvadības speciālistiem.

Jānis Straumēns

Jānis Straumēns Wilson Learning Baltics partneris, konsultants. Darbojas šādos konsultāciju virzienos: vadības un pārdošanas prasmju attīstības programmas, snieguma un procesu attīstības konsultācijas. Konsultē uzņēmējdarbības uzsākšanā Jauno uzņēmēju centrā. Ieguvis biznesa administrācijas maģistra grādu EHSAL (HUB) Briselē un fiziķa, pasniedzēja specialitāti Latvijas Universitātē. 1993. gadā dibinājis Latvijā konsultāciju firmas Mercuri International meitas uzņēmumu un to vadījis līdz 2002. gadam. Ieviesis un vadījis vienas no pirmajām profesionālajām pārdošanas un pārdošanas vadības apmācības programmām Latvijā, vēlāk vadījis apmācību un konsultāciju projektus daudzos lielos uzņēmumos Latvijā. Pieredze pakalpojumu un ražošanas uzņēmumu vadībā un informācijas tehnoloģiju risinājumu pārdošanā.

 

 

 

 

Lauma KasatkinaLauma Kasatkina – psiholoģijas maģistre, vairāku gadu pieredze, strādājot personālvadības jomā, atlasot vidējā un augstākā līmeņa vadītājus un dažādus speciālistus. Pieredze novērtēšanas un psiholoģiskās testēšanas projektos, kā arī organizējot un pašai vadot apmācību dažādu līmeņu darbiniekiem.

 

 

 

 

 

 

Pārdošanas skola

Jānis ViegliņšJānis Viegliņš Pārdošanas skolas dibinātājs un vadītājs, maģistrs uzņēmējdarbības vadībā, profesionālis ar ļoti lielu pieredzi pārdošanā un tās vadībā. 100% praktiķis, kurš piedāvā tikai praktiskus un konkrētajā laikā, vietā, sabiedrībā lietojamus piemērus un pārdošanas attīstības modeļus. Jāņa Viegliņa priekšrocība ir viņa praktiskās pārdošanas pieredzes dažādība: sadzīves tehnika un elektronika, santehnika, auto rezerves daļas, informatīvie katalogi, kosmētika, ēdināšana, kā arī enerģētiskā harisma, spējot uzlādēt ikvienu pārdošanā nogurušu dvēseli. Pašreiz Pārdošanas skolas klienti ir gan lieli starptautiski uzņēmumi, gan mazi ražotāji, tirgotāji ar vietējo kapitālu. Pārdošanas skolas attīstība ir tik strauja, ka jauni klienti var rēķināties ar rindām 3–5 mēnešu garumā. Par Jāni Viegliņu ir lieliskas un reālas atsauksmes, kas vēl vairāk padara viņa personību pievilcīgu, uzmanību piesaistošu.

1% (1 / 198)
1% (1 / 198)
Top