Ievads

«Dienas Bizness» vēlas sniegt savu ieguldījumu būvniecības nozarei, veidojot, mūsuprāt, nepieciešamu būvniecības profesionāļu ikdienas darbarīku, kas ļauj orientēties nozares normatīvajos aktos.

Sākot ar 2014.gadu, «Būvniecības vadības rokasgrāmatas» aktualizāciju turpina uzturēt zvērinātu advokātu birojs «LEXTAL», pārņemot labāko pieredzi, kuru šī izdevuma sākotnējā pamatsatura sagatavošanā veica biedrība «Impakt», Rīgas Tehniskā universitāte un Latvijas Būvinženieru savienība.

Lai arī, mūsuprāt, šajā izdevumā esam aptvēruši būtiskākos normatīvo aktu piemērošanas jautājumus, tomēr ir jāņem vērā, ka katrs uzņēmums un jautājumi, ar ko tas saskaras, ir īpaši, tādēļ ikviena gadījuma izvērtēšanai un problēmas risināšanai ieteicams piesaistīt kvalificētus ekspertus.

Rokasgrāmata būs labs ieguldījums visiem, kurus interesē būvniecības bizness.

SIA Izdevniecība «Dienas Bizness»

«Būvniecības vadības rokasgrāmatas» autori

Lextal_logo

«LEXTAL» ir viens no vadošajiem pilna pakalpojumu klāsta advokātu birojiem, kas ir izvērtis darbību visās Baltijas valstīs: Igaunijā (Tallinā), Latvijā (Rīgā) un Lietuvā (Viļņā), un tā klientu priekšrocība ir «LEXTAL» advokātu daudzpusīgā pieredze, talantu, valodu un kultūru dažādība, kas nodrošina radošus risinājumus un spēju pielāgoties klientu individuālajām vajadzībām. Visaptveroša pārstāvība reģionā ļauj piedāvāt risinājumus atbilstoši nozares specifikai, jurisdikcijai un klienta vēlmēm. «LEXTAL» darbības pamatprincips ir ne tikai rast risinājumus veiksmīgai ikdienas komercdarbībai, bet arī jaunas idejas un iespējas mūsdienu ekonomiskajā situācijā, ievērojot pamatprincipu – piemeklēt vislabāko risinājumu katram mūsu klientam.

Viena no galvenajām pamatdarbības jomām ir būvniecība un ar to saistītie procesi, tai skaitā, bet ne tikai, nekustamā īpašuma iegāde, teritorijas plānošana, ietekmes uz vidi novērtēšana, administratīvā tiesvedība u.tml. Vienlaikus LEXTAL sniedz daudzpusīgu juridisko palīdzību banku un finanšu tiesībās, nodokļu tiesībās, darba tiesībās, imigrācijas tiesībās, starptautiskās tirdzniecības juridiskajā nodrošināšanā, pārstāvībā tiesā un citās ar uzņēmējdarbību saistītās jomās.

Birojs ir palīdzējis daudziem klientiem sekmīgi īstenot būvniecības ieceres, turklāt to kā savu juridisko padomdevēju izvēlas Latvijas Būvnieku asociācija.

Plašāku informāciju par «LEXTAL» var iegūt tīmekļa vietnē http://lextal.ee/lv, kā arī sazinoties ar biroja vadītāju, zvērinātu advokātu, partneri Armandu Jaunzaru pa biroja tālruni 67283391, mobilo tālruni 26406178 vai e-pastu armands.jaunzars@lextal.lv.

 

Rokasgrāmatas izstrādāšanā piedalījušies šādi būvniecības nozares speciālisti:

Rūta Bendere, Dzintars Grasmanis, Maija Ķuda, Guntars Liepiņš.

Rokasgrāmatas papildinājumu izstrādē iekļauti šādu autoru sagatavoti materiāli:

Linda Matisāne – Dr. med., arodslimību ārste, darba aizsardzības eksperte.

Ieva Kalve – Dr. oec., Rīgas Stradiņa universitātes docente.

Maija Ķuda – celtniecības uzņēmumu grāmatvedības kursu pasniedzēja, praktizējoša grāmatvede, daudzu rakstu autore.

ZAB «Tamberga&Partneri» – advokātu birojs ar ilgu profesionālo pieredzi, kas sniedz visu veidu juridiskos pakalpojumus un finanšu konsultācijas komerctiesību jomā. Biroja darbinieku specializācija un kopējais potenciāls nodrošina augstākās kvalitātes juridiskos pakalpojumus un spēju realizēt jebkura mēroga starptautiskus un vietējos projektus.

Top