Ievads

«Dienas Bizness» vēlas sniegt savu ieguldījumu būvniecības nozarei, veidojot, mūsuprāt, nepieciešamu būvniecības profesionāļu ikdienas darbarīku, kas ļauj orientēties nozares normatīvajos aktos.

Sākot ar 2020. gada jūliju, «Būvniecības vadības rokasgrāmatas» aktualizāciju turpina uzturēt zvērinātu advokātu birojs «JAUNZARS UN PARTNERI», pārņemot labāko pieredzi, kuru šī izdevuma aktualizēšanā veica tā pati komanda zem nosaukuma ZAB «LEXTAL». Šī izdevuma sākotnējā pamatsatura sagatavošanu veica biedrība «Impakt», Rīgas Tehniskā universitāte un Latvijas Būvinženieru savienība.

Lai arī, mūsuprāt, šajā izdevumā esam aptvēruši būtiskākos normatīvo aktu piemērošanas jautājumus, tomēr ir jāņem vērā, ka katrs uzņēmums un jautājumi, ar ko tas saskaras, ir īpaši, tādēļ ikviena gadījuma izvērtēšanai un problēmas risināšanai ieteicams piesaistīt kvalificētus ekspertus.

Rokasgrāmata būs labs ieguldījums visiem, kurus interesē būvniecības bizness.

SIA Izdevniecība «Dienas Bizness»

«Būvniecības vadības rokasgrāmatas» autori

JAUNZARS & PARTNERI

 

Jau vairāk nekā piecpadsmit gadus zvērinātu advokātu birojs "JAUNZARS un PARTNERI" darbojas Rīgā, Latvijā, un tam ir stabila reputācija juridiskās palīdzības sniegšanā.

Biroja partneri ir pārliecināti, ka juridiskās palīdzības kvalitātes stūrakmens ir specializācija konkrētās tiesību nozarēs.

J&P sniedz juridisko palīdzību tikai tajās tiesību nozarēs, kurās J&P komanda ar savām zināšanām un pieredzi spēj sniegt pilnvērtīgu juridisko palīdzību, apvienojot juridisko, biznesa un konkrētās nozares kompetenci.

Viena no galvenajām pamatdarbības jomām ir būvniecība un ar to saistītie procesi. J&P ilgstoši sniedz juridiskos padomus lielākajiem nekustamo īpašumu projektu uzņēmējiem – biroja ēku, daudzdzīvokļu namu un ražošanas objektu attīstītājiem, tajā skaitā sniedzot juridisko palīdzību nekustamā īpašuma priekšizpētes, iegādes, ietekmes uz vidi novērtējuma organizēšanas, projektēšanas, celtniecības un pabeigtu objektu pārdošanas procesos.

Mūsu advokāti sniedz juridisko atbalstu Latvijas lielākajiem būvniecības uzņēmumiem Skandināvijas tirgū, ietverot arī imigrācijas, darba tiesību un nodokļu normatīvā regulējuma aspektus.

Birojs ir palīdzējis daudziem klientiem sekmīgi īstenot būvniecības ieceres, turklāt to kā savu juridisko padomdevēju izvēlas Latvijas Būvnieku asociācija.

Plašāku informāciju par ZAB "JAUNZARS un PARTNERI" var iegūt tīmekļa vietnē www.jrlaw.lv, kā arī sazinoties ar biroja vadītāju, zvērinātu advokātu, partneri Armandu Jaunzaru pa biroja tālruni 67283391, mobilo tālruni 26406178 vai e-pastu armands.jaunzars@jrlaw.lv.

Zvērinātu advokātu birojs "JAUNZARS un PARTNERI" turpina uzturēt "Būvniecības vadības rokasgrāmatas" aktualizāciju, pārņemot labāko pieredzi, kuru šī izdevuma aktualizēšanā veica tā pati komanda ar nosaukumu ZAB "LEXTAL".

Armands JaunzarsArmands Jaunzars
zvērināts advokāts, partneris

Armands ir viens no ZAB "JAUNZARS un PARTNERI" dibinātājiem un tā vadošais partneris. Lai arī Armanda galvenā specializācija ir būvniecība un finanšu noziegumi, viņam ir vairāk nekā 15 gadus ilga pieredze klientu konsultēšanā korporatīvo un komerciālo tiesību jautājumos.

Armands ir asistējis Pasaules Bankas ekspertiem Valsts ieņēmumu dienesta modernizācijas projektā, kā vietējais eksperts piedalījies Latvijas tiesu sistēmas uzlabošanas projektā un guvis ievērojamu pieredzi banku tiesībās kā juridiskais konsultants vienā no Latvijas vadošajām bankām.


Atsevišķus rokasgrāmatas papildinājumus izstrādājuši šādi autori:

Rūta Bendere – biedrības «Latvijas Atkritumu saimniecības asociācija» valdes priekšsēdētāja.

Dzintars Grasmanis – ēku energoefektivitātes speciālists.

Maija Ķuda – celtniecības uzņēmumu grāmatvedības kursu pasniedzēja, praktizējoša grāmatvede, daudzu rakstu autore.

Linda Matisāne – Dr. med., arodslimību ārste, darba aizsardzības eksperte.

ZAB «Tamberga&Partneri» – advokātu birojs ar ilgu profesionālo pieredzi, kas sniedz juridiskos pakalpojumus un finanšu konsultācijas komerctiesību jomā.

Top